Zemiakové vrkoče 500g
U Vážky

Zemiakové vrkoče 500g

Kód 0001393
  • Bezlepkové
  • Vegánske

Domáce zemiakové vrkoče sú vyrábané zo pšeničnej a zemiakovej múky. Zlatistú farbu majú vďaka pridanej kurkume. Môžeme pripravovať na sladko i slano. Vďaka zemiakovej múke zasýtia na dlhšiu dobu.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 7-10 minút.

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: PŠENIČNÁ múka (77%), zemiaková múka (20%) sušená VAJEČNÁ zmes (3%=31,2g/1kg múky), prírodné farbivo: kurkuma

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením  

Výživové hodnoty:

1 458,8 kj / 347,3 kcal, tuky: 2,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,8g, sacharidy: 70,06g, z toho cukry: 0,16g, bielkoviny: 10,5g, soľ: 0,05g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.