Špaldové kolienka 500g
U Vážky

Špaldové kolienka 500g

Kód 0001676
  • Vegánske

Špaldové kolienka sú zdrojom energie, sacharidov, rastlinných bielkovín a vlákniny, ktorá podporuje trávenie a črevnú peristaltiku. Sú sýtejšie oproti necelozrnným cestovinám. Vyrábajú sa len z celozrnnej špaldovej múky a vody. Špalda má jemne orieškovú chuť. Špaldové zrnko je v klase obalené dvojitou plevou, a preto je lepšie chránené voči vonkajším vplyvom znečisteného životného prostredia.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.11 23:59, budú doručené 30.11. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: ŠPALDOVÁ múka celozrnná, voda. Môže obsahovať stopové množstvo VAJEC

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Výživové hodnoty:

1 483,6 kJ / 353,2 kcal, tuky: 3,7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5g, sacharidy: 65,9g, z toho cukry: 0,2g, bielkoviny: 13g, soľ: 0,1g

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 5-10 minút.

POUŽITIE: Sú vhodné ako závarka do polievok, na zapekanie i na prípravu rôznych druhov šalátov.

Alergén: ŠPALDOVÁ PŠENICA. Môže obsahovať stopové množstvo VAJEC

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.