U Vážky

Celozrnné špirály 500g

Kód 0001677
  • Vegánske

Celozrnné cestoviny sú vyrábané zo pšeničnej celozrnnej múky. Celozrnná múka, z ktorej sa následne vyrábajú cestoviny a aj iné produkty, obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a vysoký podiel vlákniny. V praxi to vyzerá tak, že práve celozrnné cestoviny vás zasýtia na dlhší čas. Zložité cukry naše telo spracúva dlhšie, uvoľňujú sa v ňom pomalšie a najmä postupne.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: PŠENIČNÁ múka celozrnná, voda. Môže obsahovať stopové množstvo VAJEC

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Výživové hodnoty:

1 294 kJ / 305 kcal, tuky: 1,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,23g, sacharidy: 60,2g, z toho cukry: 0,2g, bielkoviny: 13,5g, soľ: 0g

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 5-10 minút.

Alergén: PŠENICA. Môže obsahovať stopové množstvo VAJEC

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.