Špirály zo šošovice / semoliny 50% 250g
U Vážky

Špirály zo šošovice / semoliny 50% 250g

Kód 0001678
  • Vegánske

Červená šošovica je prirodzene bezlepková potravina. Po olúpaní hnedozelenej šupky má táto šošovica červené zafarbenie. Pri výrobe týchto cestovín je použitá múka zo zŕn lúpanej červenej šošovice, semolinová múka a voda.

Cestoviny sú  ľahko stráviteľné. Sú vhodné na prípravu rôznych druhov šalátov a aj ako príloha.

Šošovicové cestoviny majú výnimočnú chuť, a tak si nevyžadujú zložitú prípravu.

0,88 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 07.3 23:59, budú doručené 9.3. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: PŠENIČNÁ múka 50% (tvrdozrnná PŠENICA – semolina), šošovicová múka z červenej šošovice 50%

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Výživové hodnoty:

1 397,5 kJ / 353 kca, tuky: 1,8g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,55g, sacharidy: 62,95g, z toho cukry: 1,25g, bielkoviny: 19,45g, soľ: 0g

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 10-15 minút.

Alergén: PŠENICA. 

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.