U Vážky

Ryžové hviezdičky 250g

Kód 0001684

Bezvaječné, ryžové cestoviny sú vyrobené z čerstvo namletých, bielych ryžových zŕn. Sú obľúbenou a vhodnou súčasťou racionálnej výživy, pre ľudí citlivých na lepok, vegetariánov aj vegánov.

Sú dobrým zdrojom železa a sacharidov, ktoré naše telo dokáže ľahko premeniť na energiu.

Ich príprava je veľmi rýchla a bezproblémová. Ryžové hviezdičky sú vhodnou alternatívou klasických cestovín. Možno ich použiť ako prílohu, hlavné jedlo, súčasť šalátov alebo polievok. Ryžové cestoviny sa nerozvaria a nelepia.

1,23 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.4 23:59, budú doručené 22.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Vietnam

Zloženie: Ryžová múka, tapiokový škrob, soľ

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 20°C

PRÍPRAVA: Ideálne pridávať do akýchkoľvek polievok. Zároveň sú vďaka malej veľkosti ideálne pre deti.

POUŽITIE: Ryžové hviezdičky varíme 4 minút v slanej vode. Najlepšie je však cestovinu ochutnať. Kým cestoviny scedíme, odporúčame ich ponechať v hrnci ešte 3 minúty v horúcej vode. Potom ich dobre prepláchneme studenou tečúcou vodou a nechajte odkvapkať.

Energia: 1 452 kj / 347 kcal, Tuky: 0,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g, Sacharidy: 80g, z toho cukry: 1,02g, Bielkoviny: 4,8g, Soľ: 0,6g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.