U Vážky

Kuskus kukuričný Bio 250g

Kód 0001687
  • Bezlepkové
  • Vegánske
  • BIO

Kukuričný kuskus je sparená a do guličiek vytvarovaná kukuričná krupica.

Kuskus je malá cestovina tvarovaná do guličiek. Kukuričný kuskus je vynikajúcou alternatívou ku klasickému kuskusu, ak si sledujete váhu a máte neznášanlivosť lepku, alebo len hľadáte zmenu vo svojom jedálničku. Môžeme ho použiť všade tam, kde sa používa ryža, ako hlavné jedlo ale i ako dezert.

Kuskus je z cestovín najmenší a najrýchlejší na prípravu.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Taliansko

Zloženie: 100% BIO kukuričná múka

Skladujte na suchom a tmavom mieste

PRÍPRAVA: Kuskus sa pri príprave nevarí, ale zalieva sa vriacou vodou 1 : 2 (kuskus: voda), následne sa premieša a nechá 10 minút odstáť prikrytý.

Výživové hodnoty:

Energia: 1 508 kJ / 358 kcal, Tuky: 0,45g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, Sacharidy: 76,3g, z toho cukry: 0,1g, Bielkoviny: 6,3g, Soľ:< 0,01

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.