Gumené cukríky Vitamín Bio 100g
U Vážky

Gumené cukríky Vitamín Bio 200g

Kód 0001507
  • BIO

Bio Gumené cukríky Vitamín sú sladené nerafinovaným trstinovým cukrom, ochutené ovocnou šťavou (ananás, mandarínka, pomaranč, citrón, grep, bazy a kiwi), zafarbené sú výťažkami rastlín a zeleniny. Sú obohatené o vitamín C, ktorý sa v nich nachádza vďaka Acerola prášku. Bobule tropickej čerešne Aceroly sú jedným z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu C.

3,80 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.6 23:59, budú doručené 22.6. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: BIO glukózový sirup, BIO trstinový cukor, BIO želatína (prasacia), BIO koncentrát z ovocných štiav 3,74% (BIO ananás 0,68%, BIO mandarínka 0,6%, BIO pomaranč 0,55%, BIO citrón 0,46%, BIO grapefruit 0,45%, BIO jablko 0,44%, BIO kiwi 0,31%, BIO baza 0,25%, citrónová šťava, Acelora prášok 0,43%, prírodné BIO rastlinné a zeleninové farbivá (riasy, svetlica farbiarska, mrkva, tekvica, jablko, baza), prírodné arómy, BIO karnaubský vosk.

99,8% zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO).

Neobsahuje GMO

Skladovanie: Skladujte v suchu pri maximálnej teplote 24°C.

Výživové hodnoty: 1 406 kj / 331 kcal, tuky: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 76g, z toho cukry: 56g, bielkoviny: 5,3g, soľ: < 0,2g, vláknina: 0,2g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.