Gumené medvedíky Vegan Bio 100g
U Vážky

Gumené medvedíky Vegan Bio 200g

Kód 0001509
  • Vegánske
  • BIO

Bio gumené medvedíky sú sladené nerafinovaným trstinovým cukrom a ochutené ovocnou šťavou (jablko, ananás, maliny, pomaranč a citrón) a zafarbené sú výťažkami rastlín a zeleniny. Sú bez živočíšnej želatíny a môžu sa teda do nich s chuťou pustiť aj vegáni. Majú intenzívnu ovocnú chuť, pevnú konzistenciu a nelepia sa ako sa u vegánskych gumených cukríkov bežne stáva.

Patria u nás medzi najobľúbenejšie sladkosti nielen u detí, ale i dospelých.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

V roku 1922 uvádza na trh Hans Riegel z nemeckého mesta Bonn tancujúceho gumeného medvedíka - The Dancing Bear. Postavička medvedíka bola v tomto období veľmi populárna v nemeckých cirkusoch. Takto sa datujú začiatky vzniku gumených medvedíkov.

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: Glukózový sirup, rafinovaný trstinový cukor, ovocná šťava - koncentrát 3,7% (jablko 0,9%, pomaranč 0,77%, citrón 0,52%, čierna ríbezľa 0,51%, malina 0,5%, ananás 0,5%), kyselina citrónová, prírodné farbivá - ovocné a zeleninové extrakty (riasy, požlt farbiarsky, mrkva, tekvica, jablko, čierna baza), želatínové činidlo (pektín), regulátor kyslosti (citrát sodný), prírodné arómy, poťahová látka: karnaubský vosk.

99,8% zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO).

Neobsahuje GMO

Skladovanie: Skladujte v suchu pri maximálnej teplote 24°C.

Výživové hodnoty: 1 372 kj / 323 kcal, tuky: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 78g, z toho cukry: 58g, bielkoviny: < 0,2g, soľ: < 0,2g, vláknina: 2,8g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.