Gumené srdiečka Vegan Bio 100g
U Vážky

Gumené srdiečka Vegan Bio 200g

Kód 0001510
  • Vegánske
  • BIO

Bio Gumené srdiečka sú sladené nerafinovaným trstinovým cukrom, ochutené ovocnou šťavou (jablko, grapefruit, višne, pomaranč a citrón) a zafarbené výťažkami rastlín a zeleniny. Majú intenzívnu ovocnú chuť, pevnú konzistenciu a nelepia sa, ako sa u vegánskych gumených cukríkov bežne stáva. Bio Gumené srdiečka sú bez živočíšnej želatíny a môžu sa teda do nich s chuťou pustiť aj vegáni.

Nie sú také mäkké ako medvedíky a preto sú viac obľúbené u dospelých. Ovocná chuť si vás získa už od prvého zahryznutia.

3,80 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 13.5 23:59, budú doručené 15.5. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: Glukózový sirup, rafinovaný trstinový cukor, kukuričný škrob, ovocná šťava - koncentrát 4% (grapefruit 0,69%, jablko 0,69%, višňa 0,69%, čierna ríbezľa 0,69%, citrón 0,62%, pomaranč 0,62%), kyselina citrónová, farbivá - ovocné a zeleninové extrakty (riasy, požlt farbiarsky (Carthamus tinctorius), mrkva, tekvica, jablko, čierna baza), želatínové činidlo (pektín), regulátor kyslosti (citrát sodný), prírodné arómy, poťahová látka: karnaubský vosk.

99,8% zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO).

Neobsahuje GMO

Skladovanie: Skladujte v suchu pri maximálnej teplote 24°C.

Výživové hodnoty: 1 443 kj / 339 kcal, tuky: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 84g, z toho cukry: 52g, bielkoviny: 0,3g, soľ: < 0,2g, vláknina: 0,3g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.