U Vážky

Marshmallow Bio 200g

Kód 0001511
  • BIO

Bio ovocné marshmallow sú sladené nerafinovaným trstinovým cukrom a ochutené ovocnou šťavou (jablko, maliny, citrón) a vanilkou. Túto penovú sladkosť obľubujú mnohí vďaka tomu, že sa krásne rozpúšťa v ústach. V Severnej Amerike a Veľkej Británii je zvykom si marshmallow opekať nad táborovým ohňom podobne ako špekáčiky. Skúste si ich niekedy pridať do teplého kakaa- je to dobrota.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Tieto nadýchané cukrovinky vznikli v 19. storočí vo Francúzku. Pôvodne sa zmiešali vaječné bielka, cukor a koreň ibišteka (má lepkavý obsah). Dnes ibištek nahrádza kukuričný škrob, ale stále sú rovnako obľúbené.

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: BIO glukózový sirup, BIO trstinový cukor, BIO želatína (prasacia), BIO hroznový cukor, BIO kukuričný škrob, prírodné farbivo (výťažky z BIO rias, BIO požlta farbiarskeho a BIO bazy), prírodné arómy, BIO koncentrát z ovocných štiav 0,09% (BIO citrón 0,03%, BIO maliny 0,03%, BIO jablko 0,03%), prírodná vanilková aróma, regulátor kyslosti (kyselina MLIEČNA).

99,8% zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO).

Neobsahuje GMO

Skladovanie: Skladujte v suchu pri maximálnej teplote 24°C.

Výživové hodnoty: 1 415 kj / 333 kcal, tuky: 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1g, sacharidy: 80g, z toho cukry: 68g, bielkoviny: 3g, soľ: 0,02g, vláknina: < 0,5g

Alergény: 7

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.