Pelendrekové špirálky Vegan Bio 200g
U Vážky

Pelendrekové špirálky Vegan Bio 200g

Kód 0001512
  • BIO

Pelendrekové špirálky – táto čierna maškrta obsahuje prírodný extrakt sladkého drievka. Ide o divo rastúcu rastlinu, ktorá sa prirodzene vyskytuje v niektorých častiach Európy a Ázie. Pre niektorých je sladké drievko neuveriteľná pochúťka. Výrazná chuť pelendreku vás donúti ho buď milovať alebo sa mu oblúkom vyhýbať.

Špirálky neobsahujú laktózu, umelé farbivá, ani konzervanty.

3,80 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 23.9 23:59, budú doručené 25.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Už v Staroveku získalo sladké drievko svoju popularitu a mnohí ho označili za elixír života. Za liečivú silu tejto rastliny môže koreň, ktorý má charakteristickú chuť.

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: Trstinový cukor – melasa, PŠENIČNÁ múka, glukóza - fruktózový sirup, extrakt zo sladkého drievka – prášok 3% (kyselina glycyrrhizová <4 g / kg), soľ, prírodná aróma (aníz), poťahová látka (slnečnicový olej, karnaubský vosk).

99,8% zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO).

Neobsahuje GMO

Skladovanie: Skladujte v suchu pri maximálnej teplote 24°C.

Výživové hodnoty: 1 500 kj / 353 kcal, tuky: 1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g, sacharidy: 80g, z toho cukry: 40g, bielkoviny: 5,6g, soľ: 0,7g, vláknina: 1,8g

Alergény: 1

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.