Belgická Horká čokoláda Ekvádor 70% 200g
U Vážky

Belgická Horká čokoláda Ekvádor 70% 200g

Kód 0001514

Táto tmavá čokoláda chutí veľmi zaoblene a prináša vám intenzívnu kakaovú chuť s hlbokými praženými tónmi a mnohými ovocnými a kyslými príchuťami.

Náznaky rumu, whisky a tabaku poskytujú tejto čokoláde veľmi lahodný, zaoblený a vyvážený charakter.

Dnes vyrástol Ekvádor do pareniska pre vynikajúcej kakaovej odrody a príchute. Ekvádorskí farmári investovali do techník kultivácie, fermentácia a sušenia, výsledkom čoho sú kakaové bôby s úžasnými senzorickými vlastnosťami.

Táto tmavá čokoláda je vynikajúcou voľbou ako taká, ale tiež akokoľvek v cukrárstve.

5,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Belgicko

Zloženie: Kakaová hmota Ekvádor, cukor, kakaové maslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín, prírodná vanilka. Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA.

Obsah kakaa minimálne 70,4 %

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu

Výživové hodnoty: 2 328 kj / 557 kcal, tuky: 41g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 25g, sacharidy: 31g, z toho cukry: 27g, bielkoviny: 8,2g, soľ: 0,02g

Alergény: 6,7

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.