Čoko-kokosky s fair-trade čokoládou Bio 200g
U Vážky

Čoko-kokosky s fair-trade čokoládou Bio 200g

Kód 0001538
  • BIO

BIO sušienky s fair trade čokoládou sú pečené bez palmového tuku. Majú výraznú kokosovo-čokoládovú chuť.

Sušienky sú sladené prírodným trstinovým cukrom. Sú vhodné aj pre vegánov nakoľko neobsahujú mlieko ani vajcia.

Čokoláda, ktorá sa nachádza v sušienkach pochádza zo spravodlivého obchodu - má teda označenie FAIR TRADE.

BIO pekáreň Zemanka v roku 2006 v maličkej obci Oříkov v Stredných Čechách začala výrobu kvalitných a zdravých produktov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Sladké sušienky prichádzajú v podobe chrumkavej pochúťky. Skvelé ako super občerstvenie pre deti i dospelých na desiatu, do školy aj do práce.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO PŠENIČNÁ hladká múka, BIO nestužený rastlinný tuk (slnečnicový olej a kakaové maslo), voda, emulgátor: slnečnicový lecitín, kyselina citrónová), BIO trstinový cukor, BIO kokos 16,7%, BIO horká čokoláda 8,8% (trstinový cukor, kakaová hmota, kakaové maslo - obsah kakaovej sušiny minimálne 60%, emulgátor: slnečnicový lecitín), BIO PŠENIČNÁ múka celozrnná, BIO kakao 3,0%, BIO vanilková aróma. Neobsahuje žiadne kypriace látky.

Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA, ORECHOV a MANDLÍ

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 2 125 kj / 510 kcal, tuky: 32g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 16g, sacharidy: 49g, z toho cukry: 24g, bielkoviny: 6g, soľ: 0g

Alergény: 1,7,8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.