• Novinka
U Vážky

Maliny lyofilizované v mliečnej čokoláde 100g

Kód 0001542

Lyofilizované (mrazom sušené) maliny obalené vo veľmi tenkej vrstve mliečnej čokolády. Kyslastá chuť mrazom sušeným malín aj vďaka tenkej čokoláde krásne vynikne.

Maliny sušené mrazom sú 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Sú chrumkavo vysušené, zachovávajú si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže sú takmer identické s čerstvými malinami.

Čokoláda sa pri dražovaní ďalej už nepotiera leštiacou látkou, a preto nemá možno tak atraktívny lesklý vzhľad, za to chuť je neskutočná.

6,90 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 29.10 23:59, budú doručené 31.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Lyofilizované maliny, mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, kakaová hmota, sušené odtučnené MLIEKO, MLIEČNY tuk, SÓJOVÝ lecitín.

Môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 2 146,2 kj / 513 kcal, tuky: 25,93g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 15,22g, sacharidy: 62,94g, z toho cukry: 51,72g, bielkoviny: 5,81g, soľ: 0,21g

Alergény: 6,7,8

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.