Kešu maslo U Vážky 300g
U Vážky

Kešu maslo U Vážky 300g

Kód 0001549

Naše kešu maslo je iné ako maslo, čo si kúpite bežne v obchodoch. Prečo? Pretože si ho môžete úplne čerstvé vyrobiť sami u nás v obchode.

V orechovom mlynčeku sa nachádzajú jemne pražené a na drobno nasekané kešu orechy. A stačením páčky si za pár sekúnd vyrobíte čerstvé arašidové maslo bez pridania akýchkoľvek olejov či konzervantov. Na výraznú orieškovú vôňu a neskutočnú chuť.

Naše kešu maslo neobsahuje žiadne ďalšie prísady a preto si môžete vychutnať tú najčistejšiu a najzdravšiu podobu.

8,70 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

V chladničke vydrží 1mesiac.

POUŽITIE: Orieškové maslá sú ideálne do raňajkových kaší či granól. Výborné do smoothie alebo pudingov. Ideálne sú do koláčov, praliniek alebo sušienok.

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: KEŠU ORECHY pražené

Skladovanie: Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 2 403 kj / 574 kcal, tuky: 46,9g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 9,1g, sacharidy: 32,6g, z toho cukry: 5,2g, bielkoviny: 15,3g, soľ: 0,02g, vláknina: 3,3g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.