Pomaranč v horkej čokoláde 200g
U Vážky

Pomaranč v horkej čokoláde 200g

Kód 0001751

Kandizovaná pomarančová kôra obalená v horkej čokoláde je dokonalou súhrou šťavnatého ovocia a horkej chute čokolády. Výrazná chuť pomaranča v čokoláde vás natoľko očarí, že ju nebudete vyhľadávať len v zimnom období, ale počas celého roka.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

POUŽITIE: Pomaranč v čokoláde je vhodný na priamu konzumáciu a hodí sa aj do raňajkových kaší.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie:Pomarančová kôra sladená 65% (pomarančová kôra 45%, dextróza, glukózo-fruktózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), horká čokoláda 34% [cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, rastlinné tuky, MLIEČNY TUK, emulgátory: lecitíny a E 476, prírodná vanilková aróma, sušené MLIEKO],  leštiaca zmes (tapiokový škrob, cukor, leštiaca látka: šelak; kokosový olej, kyselina: kyselina citrónová, konzervačná látka: kyselina sorbová). V horkej čokoláde kakaová sušina najmenej 38%. Okrem kakaového masla obsahuje čokoláda aj rastlinné tuky.

Môže obsahovať stopové množstvo ARAŠIDOV, ORECHOV, OBILNÍN obsahujúcich LEPOK, SÓJU a SEZAM.

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti 70%.

Výživové hodnoty: 1 670 kJ / 397 kcal, tuky: 12g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,6g, sacharidy: 68g, z toho cukry: 63g, bielkoviny: 1,6g, soľ: 0,3g, vláknina:5,4g

Alergény: MLIEKO, môže obsahovať stopové množstvo ARAŠIDOV, ORECHOV, OBILNÍN obsahujúcich LEPOK, SÓJU a SEZAM

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.