Nugát mandľový Premium 100g
U Vážky

Nugát mandľový Premium 100g

Kód 0001839

Tento skvelý a vysoko kvalitný nugát je vyrobený z jemne mletých mandlí zo Stredomoria a čokolády v nemeckej fabrike Lubeca, ktorá je preslávená výrobou marcipánu a nugátu. Základ tvoria kvalitné španielske mandle, ktoré sa čerstvo opražia- intenzita praženie ovplyvňuje farbu nugátu a výraznosť mandľovej chuti. Hneď po opražení sa rozdrvia na jemný mandľový krém, do ktorého sa následne pridáva cukor, kakaová hmota a kakaové maslo. Vďaka 50% podielu mandlí a výraznej orieškovej chuti v nugáte, sa radi medzi prémiové. Je svetlejší ako lieskovcový a chuťovo jemnejší.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

POUŽITIE: Vhodný na priamu konzumáciu, na výrobu praliniek, do koláčových náplní, do zmrzlín.

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: MANDLE 50%, cukor 37%, kakaové maslo 13%, slnečnicový lecitín < 1%, soľ < 0,1%

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 2 498 kJ / 601 kcal, tuky: 42g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 11g, sacharidy: 39g, z toho cukry: 39g, bielkoviny: 12g, soľ: 0,03g, vláknina: 6,6g

Alergény: MANDLE

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.