Marcipán Lübecker 52% Mandle a med Bio 100g
U Vážky

Marcipán Lübecker 52% Mandle a med Bio 100g

Kód 0001843
  • BIO

Náš BIO marcipán má toľko mandli koľko je možné a toľko medu koľko je potrebné. Ale všeobecne platí, čím väčší podiel mandlí, tým vyššia kvalita marcipánu. Bežne sa marcipán vyrába miesto medu z cukru a menej kvalitných marcipánoch sú mandle nahradené arašidmi alebo kokosom, dokonca u niektorých sa vôňa mandlí docieli len vďaka mandľovej aróme.

Marcipánová  hmota sa vyrába zo sladkých aromatických mandlí zo Stredomoria. U firmy Lubeca sú blanšírované mandle s medom a vodou jemne popreťahované cez žulové valce. To dáva marcipánu jemne vláknitú štruktúru a správny „skus“. Hmota je následne „opražená“ v medených kotloch.

3,50 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: BIO MANDLE 53%, BIO med 45%, voda 2%

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 1 950 kJ / 468 kcal, tuky: 29g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,6g, sacharidy: 36g, z toho cukry: 36g, bielkoviny: 12g, soľ: 0g, vláknina: 6,6g

Alergény: MANDLE

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.