U Vážky

Višne lyofilizované v horkej čokoláde 100g

Kód 0001845

Lyofilizované, teda mrazom sušené višne obalené vo veľmi tenkej vrstve horkej čokolády. Kyslá chuť višní vynikne vďaka čokoláde  a spolu sa tak stávajú neodolateľnou kombináciou.

Mrazom sušené višne sú 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda, ale zachovávajú si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt.

Čokoláda sa pri dražovaní ďalej už nepotiera leštiacou látkou, a preto nemá tak atraktívny lesklý vzhľad.

6,90 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Višne sú vhodné na priamu konzumáciu, hodia sa do raňajkových kaší, či na ozdobu dezertov.

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Lyofilizované višne 33,3%, horká čokoláda 66,7% (cukor, kakaová hmota 35,5%, kakaové maslo 15,5%, SÓJOVÝ lecitín, vanilín).

Môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV.

Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Výživové hodnoty: 2 036,57 kJ / 487 kcal, tuky: 22,8g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 13,39g, sacharidy: 64,02g, z toho cukry: 49,93g, bielkoviny: 4,83g, soľ: 0,01g

Alergény: SÓJA, môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.