Belgická Mliečna čokoláda 33% 100g
U Vážky

Belgická Mliečna čokoláda 33% 200g

Kód 0001846

Vyrobená z bôbov Criollo s jemnou príchuťou z Jávy.

Táto mliečna čokoláda s pôvodom, vyrobená z ľahkých bôbov Criollo s ľahkou príchuťou pestovaných a zozbieraných na Jáve vás najprv prekvapí svojou svetlou farbou, jemnými príchuťami kakaa a karamelu. Potom odhalí osviežujúce kyslé tóny žltého ovocia, ako napr. banánu a ananásu. Jáva je vynikajúcou voľbou pre dochutenie napr. čokoládových tyčiniek a tabuliek.

Pri párovaní odporúčajú šéfkuchári kombinovať ju s ľahko kyslým ovocím alebo teplým korením pre zvýraznenie sladkej, ovocnej chuti tejto čokolády (semienka kardamónu, klinčeky alebo také ovocie, ako je zelené jablko, mango)

4,40 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 09.3 23:59, budú doručené 11.3. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Belgicko

Zloženie: Kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, kakaový prášok, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín, prírodná vanilkové aróma. Obsah kakaa minimálne 33,6%.

Môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu

Výživové hodnoty: 2 357 kj / 563 kcal, tuky: 36g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 22g, sacharidy: 51g, z toho cukry: 50g, bielkoviny: 7g, soľ: 0,21

Alergény: MLIEKO, SÓJOVÝ lecitín, môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.