Horká čokoláda 50% minikúsky 100g
U Vážky

Horká čokoláda 50% minikúsky 200g

Kód 0001849

Mini čokoládové peniažteky, ktoré vďaka primeranému obsahu kakaa potešia milovníkov horkej aj mliečnej čokolády. Čokoládové mini kúsky sa vynikajúco hodia do sušienok, báboviek alebo na zdobenie dezertov. Po upečení držia tvar a dodajú cestu skvelú čokoládovú chuť.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Použitie: Skvelo sa hodia do pečenia či do raňajkovej kaše a krupice.

Krajina pôvodu: Česka republika

Zloženie: Cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok, sušená SRVÁTKA, MLIEČNY tuk, emulgátory (SÓJOVÝ lecitín, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah kakaovej sušiny najmenej 50%.

Môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV.

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 2 251 kj / 540 kcal, tuky: 33,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 21g, sacharidy: 52,2g, z toho cukry: 48,7g, bielkoviny: 4,4g, soľ: 0,01, vláknina: 7,1g 

Alergény: MLIEČNY tuk, SRVÁTKA, SÓJOVÝ lecitín. Môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.