Mliečna čokoláda 32% 200g
U Vážky

Mliečna čokoláda 32% 200g

Kód 0001851

Peniažteky z mliečnej čokolády sú vhodné na výrobu praliniek, do čokoládových fontán aj na modelovanie.

Táto čokoláda sa ľahšie roztápa a následne rozteká, na rozdiel od iných druhov čokolády. Je tomu tak práve pre vyšší obsah kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahradzované rastlinnými tukmi. Pre použitie v čokoládovej fontáne je treba bežnú čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním kakaového masla.

2,60 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 27.7 23:59, budú doručené 29.7. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Použitie: Ak čokoládu používate do čokoládových fontán, dávajte pozor, aby sa čokoláda nezahriala viac ako na 50 °C. Tiež sa do nej nesmie dostať voda, mlieko a maslo. Pokiaľ by sa tak stalo,  čokoláda zhustne a nebudete ju vedieť vo fontáne použiť.

Krajina pôvodu: Česka republika

Zloženie: Cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLIEKO, SÓJOVÝ lecitín, Polyglycerol-polyricin-oleát, vanilkový extrakt (vanilka Bourbon Madagaskar)

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 2 262 kJ / 542 kcal, tuky: 32g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 20g, sacharidy: 57g, z toho cukry: 56g, bielkoviny: 6g, soľ: 0,2g 

Alergény: SÓJA, MLIEKO

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.