U Vážky

Cornflakes v mliečnej čokoláde 200g

Kód 0002505

Cornflaky sú kukuričné lupienky obalené v mliečnej čokoláde. Hodia sa skvelo snáď ku všetkému.

Lupienky sú extrudovaný výrobok. Vďaka extrúzii sa z lupienkov stáva chrumkavá a ľahko stráviteľná pochutina, z ktorej sa pri obalení do mliečnej čokoládu stáva maškrta bez výčitiek.

2,38 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Používame ako bežné kukuričné lupienky na sucho alebo s mliekom, jogurtom či rastlinným nápojom.

SKLADOVANIE: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Zloženie: Kukuričné lupienky 45% (kukuričná krupica 92%, cukor, jedlá soľ s jódom [jedlá soľ, jodičnan draselný], JAČMENNÝ SLADOVÝ VÝŤAŽOK, farbivo: uhličitan vápenatý),

mliečn a čokoláda 56% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, kakaová hmota, slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma), leštiaca zmes (arabská guma, cukor, med)

V mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny minimálne 30%.

Môže obsahovať stopové množstvo ARAŠIDOV, ORECHOV, SÓJE a SEZAMU

Alergény: JAČMENNÝ SLADOVÝ VÝŤAŽOK, MLIEKO, môže obsahovať stopové množstvo ARAŠIDOV, ORECHOV, SÓJE a SEZAMU

Výživové hodnoty: 

1 990 kj / 474   kcal, tuky: 20g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 12g, sacharidy: 66g, z toho cukry: 33g, bielkoviny: 6,4g, soľ: 0,95g, vláknina: 2,4g

Krajina pôvodu:Česká republika

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.