Mandle s kokos.krémom v čokoláde 200g
U Vážky

Mandle s kokos.krémom v čokoláde 200g

Kód 0002508

Jemne pražené mandle obalené v kokosovom kréme a bielej čokoláde, následne obalené ešte mliečnou čokoládou. Už pri prvom zahryznutí si zamilujete túto krémovo-orieškovú kombináciu.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

POUŽITIE: Mandle sú vhodné na priamu konzumáciu.

Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Zloženie: Jadrá MANDLÍ pražené 18%, biela čokoláda 40,5% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, sušená SMOTANA, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma), mliečna čokoláda 39% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, kakaová hmota, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma), kokos strúhaný 1%, leštiaca zmes (tapiokový škrob, cukor, leštiaca látka: šelak; kokosový olej, kyselina: kyselina citrónová, konzervačná látka: kyselina sorbová), aróma.

V mliečnej čokoláde kakaová sušina najmenej 30%.

Môže obsahovať ARAŠIDY, iné ORECHY, OBILNINY obsahujúce LEPOK, SÓJU a SEZAM.

Môže obsahovať úlomky škrupín.

Alergény: MANDLE, MLIEKO, SMOTANA, môže obsahovať ARAŠIDY, iné ORECHY, OBILNINY obsahujúce LEPOK, SÓJU a SEZAM

Výživové hodnoty: 

2 392 kJ / 574 kcal, tuky: 38g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 19g, sacharidy: 48g, z toho cukry: 45g, bielkoviny: 8,6g, soľ: 0,2g, vláknina: 3g

Krajina pôvodu: Česká republika

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.