Mliečna čokoláda Vivani 35% BIO 200g
U Vážky

Mliečna čokoláda Vivani 35% BIO 200g

Kód 0002510
  • BIO

Jemná mliečna čokoláda na varenie s obsahom kakaa 70%. Na rozdiel od bežných varových čokolád, Vivani neobsahuje žiadne rastlinné tuky okrem kakaového masla, ani žiadne umelé arómy – v čokoláde je len pravé kakao, mlieko a prírodný trstinový cukor.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Používame ju na zdobenie cukroviniek, zákuskov, tort, na výrobu praliniek, ako polevu zákuskov, báboviek, prípravu dezertov.

Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12-18°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu

Zloženie: BIO prírodný trstinový cukor, BIO kakaové maslo, BIO sušené MLIEKO 18%, BIO kakaová hmota, BIO slnečnicový lecitín, BIO Bourbon vanilka. Obsah kakaa minimálne 35%

Alergény: MLIEKO, môže obsahovať stopové množstvo OBILNÍN obsahujúcich LEPOK, ORECHOV alebo MANDLÍ

Výživové hodnoty: 

2 400 kj / 576 kcal, tuky: 37,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 23,5g, sacharidy: 53,5g, z toho cukry: 52,8g, bielkoviny: 5,7g, soľ: 0,18g

Krajina pôvodu: Česká republika

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.