U Vážky

Voskový obal 40x40cm

Kód 0002500

FiBee voskové obaly – certifikované obaly s včelím voskom sú ekologické obaly na potraviny, ktoré predstavujú skvelú alternatívu potravinovej fólie s viacnásobným použitím a následnou možnosťou kompostovania.

Rozmery: 40 x 40cm

Fotografia obalov je ilustračná, vzory výrobca priebežne mení podľa dostupnosti alebo sezónnosti.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Bavlnené vrecko napustené zmesou 100% včelieho vosku, BIO jojobového oleja, živice a propolisu je určené na balenie pečiva, ovocia či zeleniny. Vosková zmes má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti. Pečivo zabalené vo voskovom vrecku je chránené pred vysušením a zostáva dlhšie mäkké. Do voskového obalu môžete zabaliť pečivo, syry, ovocie, zeleninu, i tepelne spracované a vychladnuté mäso. Voskové obaly však nie sú vhodné na balenie surového mäsa a plesňových syrov.

ZAUJÍMAVOSTI: Približne po roku používania je potrebné obnoviť voskovú vrstvu obalu. Nie je to náročné a zvládnete to aj v pohodlí domova. Postačí vám na to voskáčik (včelí vosk) z našej ponuky, papier na pečenie a žehlička.

POUŽITIE: Voskový obal reaguje na teplo vašich rúk a vďaka tomu ho môžete vytvarovať podľa potreby. Ľahko priľne aj na misku alebo pohár. Po použití ho opláchnite vlažnou vodou, použite jemný čistiaci prostriedok a hubku. Po umytí ho nechajte voľne vyschnúť. Nikdy neumývajte horúcou vodou, nedávajte do umývačky riadu, mikrovlnky a ani do rúry.

Materiál: Bavlna, 100% včelí vosk, BIO jojobový olej, živica, propolis

Krajina pôvodu: Egypt

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.