U Vážky

Solčanka s morskou soľou bez glutamanu 100g

Kód 0001416

Solčanka je prírodné ochucovadlo vhodné na ochutenie hotových teplých alebo studených jedál. Neobsahuje žiadne chemické prísady, glutaman sodný, látky zvýrazňujúce chuť ani dráždivé či ostré korenie. Vyrába sa tradičnou receptúrou na Slovensku.

Základ tvorí stredomorská soľ , sušená kvalitná zelenina a príjemne voňavé bylinky.  Zvýrazní chuť polievok, omáčok a všetkého, kde je vhodné používať soľ.

0,69 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.1 23:59, budú doručené 21.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Morská soľ (70%), sušená zelenina 19% (mrkva, paštrnák, petržlen, ZELER,  cibuľa, zemiaky), kukuričný škrob, sacharóza (8%), sušené bylinky 2% (pamajorán, ligurček, saturejka, bazalka, materina dúška, medovka, tymian, petržlenová a ZELEROVÁ vňať), farbivo: riboflavín

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové hodnoty:

535 kJ / 126 kcal, tuky: 0,13g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10g, sacharidy: 29,5g, z toho cukry: 10,7g, bielkoviny: 1,64g, soľ: 68,09g, vláknina: 2,23g

Alergény: 9

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.