U Vážky

Koriander mletý BIO 30g

Kód 0001421
  • BIO

Koriander siaty je voňavá bylina z čeľade mrkvovitých rastúca v Stredomorí, oddávna pestovaná v Indii a v Egypte.  Je jednoročná bylina, ktorá je tiež známa ako čínsky petržlen. Z koriandra sa zbierajú guľaté semienka, ktoré sa pomelú na prášok a využívajú sa ako korenie.  Plody majú sladkastú jemne pikantnú chuť. Pripomínajú kombináciu pomarančovej kôry so škoricou. Celá rastlina vrátane plodov má veľmi silnú arómu. Sladko zemitá vôňa a chuť tvorí základ väčšiny indických a mexických receptov.

0,57 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Rakúsko

Zloženie: Mletý BIO Koriander siaty

Skladujte uzavreté na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 60%

Účinnými látkami koriandru sú predovšetkým silice, ktoré uľahčujú odkašliavanie. Má tiež mimoriadne liečivé účinky na pleť a očné spojivky. Semená koriandra majú pozoruhodný účinok na zníženie hladiny cholesterolu. Čistí organizmus a odstraňuje ťažké kovy. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, čím priaznivo ovplyvňuje trávenie. Koriander sa dlho používa ako stimulant trávenia. Zlepšuje pamäť a povzbudzuje nervovú sústavu.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.