U Vážky

Trstinový cukor Demerara práškový Bio 250g

Kód 0001703
  • BIO

Veľmi jemný trstinový práškový cukor, vynikajúca alternatíva k tradičnému rafinovanému práškovému cukru. Na jeho výrobu sa používa ten najkvalitnejší surový trstinový cukor Demerara.  Neobsahuje protihrudkujúce zmesi.

1,38 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 09.3 23:59, budú doručené 11.3. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Práškový trstinový cukor môžete použiť rovnako ako klasický práškový cukor. Do pečenia, na posyp koláčov, palaciniek, lievancov na ochutenie šľahačky alebo sladkých dezertov.

Krajina pôvodu: Maurícius

Zloženie: BIO trstinový cukor múčka Dry Demerara 100%

Skladujte v suchu pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu, vlhkosti a priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 

1 683 kJ / 396 kcal, tuky: < 0,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1g, sacharidy: 99g, z toho cukry: 99g, bielkoviny: < 0,1g, soľ: 0,05g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.