Jačmenná sladenka 400g
U Vážky

Jačmenná sladenka 400g

Kód 0001705
  • BIO

Jačmenná sladenka vzniká hydrolýzou škrobu a obsahuje jednoduché cukry. Má stredný glykemický index. Je zdrojom minerálov a vitamínov skupiny B. Má nižšiu sladivosť. Sladenka má jemnú chuť a vôňu pripomínajúcu med.

2,19 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.6 23:59, budú doručené 22.6. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Je vhodná na sladenie obľúbených nápojov,  vynikajúco dochutí rôzne druhy kaší a štiav. Svoje využitie nájde pri pečení, a príprave perníkov. Výborne sa hodí na pečenie chleba, keďže podporuje kvasnú činnosť a tým vznik objemu pečiva. Kôrke chleba dodá krásnu farbu a pružnosť. Zvyšuje trvanlivosť a stráviteľnosť.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: JAČMENNÝ slad, pitná voda

Skladujte uzatvorené na suchom a chladnom mieste. Po otvorení skladujte pri teplote do 10° C (Obsah môže mať na vrchu spenenie, čo však nie je závadou)

Výživové hodnoty: 

1 350 kj / 323 kcal, tuky: 0,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5g, sacharidy: 76g, z toho cukry: 61g, bielkoviny: 3,2g, soľ: 0,01g

Alergény: JAČMEŇ

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.