Sušená zelenina 30g
U Vážky

Sušená zelenina 30g

Kód 0001707
  • Bezlepkové

Sušená zelenina je bez soli a proces sušenia prebieha šetrným spôsobom. Starostlivo vybraná a šetrne dehydrovaná zelenina má prakticky rovnakú nutričnú hodnotu ako čerstvo odtrhnutá zo záhrady. Najčastejšie sa pridáva do polievok, kvôli zvýrazneniu chuti zeleniny.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Na jednu porciu (1/4 l) pridajte 1 lyžičku (3 g)  varte 5 minút. Pred varením odporúčame 2hod nechať namočenú vo vode.

POUŽITIE: Dochucovací prípravok sa používa na zlepšenie chuti polievok, omáčok, mäsových a zeleninových jedál. Keďže neobsahuje soľ, nezabudnite vaše pokrmy dosoliť.

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Mrkva, paštrnák, ZELER, petržlenová vňať

Skladujte na suchom a tmavom mieste (s maximálnou vlhkosťou do 70%)

Výživové hodnoty: 

1 497 kJ / 347 kcal, tuky: 3,8g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,14g, sacharidy: 79g, z toho cukry: 17,7g, bielkoviny: 8,63g, soľ: 1,2g

Alergény: ZELER

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.