Ryžová múka Bio 250g
U Vážky

Ryžová múka Bio 250g

Kód 0001356
  • Bezlepkové
  • BIO

Ryža siata je bylina z rodu ryža, pôvodom z tropickej a subtropickej juhovýchodnej Ázie.

Ryžová múka sa vyrába z leštenej bielej guľatozrnnej ryže, mletím ryžových zŕn. Má jemnú chuť a svetlú práškovú konzistenciu veľmi podobnú klasickej bielej múke. Je známa hlavne v juhovýchodnej Ázii.

Ryžová múka je jednou z najpoužívanejších bezlepkových múk. Má vysoký obsah škrobu a nedostatok lepku. Dobre sa s ňou pracuje, keďže sa značne podobá na klasickú pšeničnú múku. Najlepšie je ryžovú múku používať v kombinácii s múkami s vysokým obsahom bielkovín, aby sa vyvážila štruktúra a cesto držalo pekne pohromade. Samotná múka môže totiž spôsobiť, že cesto bude zrnité alebo sa bude drobiť.

0,88 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Taliansko

Zloženie: 100% zomleté zrno BIO ryže

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

Výživové hodnoty:

1 659 kJ / 397 kcal, tuky: 9,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g, sacharidy: 71,3g, z toho cukry: 0,94g, bielkoviny: 11g, soľ: < 0,01g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.