Kukuričná múka 250g
U Vážky

Kukuričná múka 250g

Kód 0001689

Kukuričná múka sa vyrába šetrným mletím z kukurice na drvinu, z ktorej boli oddelené klíčky. Múka ma nízky obsah tuku. Má žltú farbu, je ľahko stráviteľná a je bezlepková.

Vďaka nízkemu pH a má priaznivý vplyv na kysnutie cesta. V niektorých krajinách sa vyrába chlieb z kukuričnej múky a pšeničná múka sa pridáva len v menšom množstve.

0,40 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 29.7 23:59, budú doručené 31.7. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: 100% kukuričná múka

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%

POUŽITIE: Z kukuričnej múky sa robí polenta, cestoviny, placky či palacinky, ale aj zákusky. Pridáva sa tiež do chlebového cesta, dajú sa z nej robiť zásmažky aj halušky.

Výživové hodnoty:

1 401 kJ / 330 kcal, tuky: 2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g, sacharidy: 69,5g, z toho cukry: 1,3g, bielkoviny: 8,6g, soľ: < 0,01g, vláknina: 6,3g.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.