Zmes na Falafel s amarantom Vegan 200g
U Vážky

Zmes na Falafel s amarantom Vegan 200g

Kód 0001691

Cícerový falafel je čisto vegetariánsky pokrm pochádzajúci z Egypta. Ide o smažené alebo pečené guľôčky, ktoré sa podávajú na tanieri s hummusom alebo s jogurtovým dipom a zeleninou.

Príprava je veľmi jednoduchá a behom chvíľky získate plnohodnotné jedlo s nezabudnuteľnou vôňou, bohaté na bielkoviny a vlákninu.

1,60 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.4 23:59, budú doručené 22.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: Cícer 66%, kukuričná krupica, amarantové zrno, ryža, jedlá soľ, sušený cesnak, sušená cibuľa, zmes korenia (koriander, rasca, nové korenie, škorica, zázvor, muškátový orech, čierne korenie)

Skladujte na suchom a tmavom mieste (s maximálnou vlhkosťou do 70%)

PRÍPRAVA: Do nádoby nasypeme 200 g zmesi a pridáme 300 ml vody a 2 čajové lyžičky oleja. Cesto premiešame a necháme 5 minút odstáť. Následne vytvarujeme guľôčky a pečieme na oleji na panvici dozlata, prípadne potrieme olejom a pečieme dozlata v rúre na 180-200° C.

Výživové hodnoty:

1 646 kj / 392 kcal, tuky: 3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 69g, z toho cukry: 0g, bielkoviny: 156, soľ: 3g, vláknina: 10g.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.