Zemiakový škrob bezlepkový 100g
U Vážky

Zemiakový škrob bezlepkový 100g

Kód 0001694
  • Bezlepkové

Zemiakový škrob je inak známy aj ako prirodzene bezlepková škrobová zemiaková múka. Má neutrálnu chuť a bielu farbu, preto sa pri jej použití nemusíte báť o zmenu chuti alebo farby jedla.

0,49 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 29.7 23:59, budú doručené 31.7. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu:Česká republika

Zloženie:Zemiakový škrob bezlepkový. Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA a VAJEC.

Skladujte na suchom a tmavom mieste (s maximálnou vlhkosťou do 70%)

POUŽITIE: Kukuričný škrob verzus zemiakový škrob:

Oba dva škroby sú vhodné na zahusťovanie pokrmov, polievok, omáčok a pri pečení.

Kukuričný škrob je na rozdiel od zemiakového škrobu jemnejší a hodí sa preto aj na zjemnenie koláčov, tort, prípravu náplní, dezertov a ovocných omáčok.

Zemiakový škrob je zase vhodnejší na prípravu špecialít ázijskej kuchyne a do zemiakového cesta.

Výživové hodnoty:

1 355 kJ / 319 kcal kcal, tuky: 0,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 79g, z toho cukry: 0,5g, bielkoviny: 0,1g, soľ: 0g 

Alergény: Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA a VAJEC

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.