Kypriaci prášok bez lepku a fosfátu Bio 100g
U Vážky

Kypriaci prášok bez lepku a fosfátu Bio 100g

Kód 0001695
  • Bezlepkové
  • BIO

Kypriaci prášok do pečiva bez obsahu lepku, bez fosfátov a iných chemických aditív. Keďže neobsahuje fosforečnan, nakyprenie cesta zaistí vínny kameň a jedlá sóda. Má neutrálnu chuť.

Kypriaci prášok pridávame do treného, krehkého a piškótového cesta, ďalej do perníka, palaciniek, báboviek, muffinov a sušienok. Cesto spracovávame rýchlo, aby prášok pôsobil až po vložení do rúry.

Kypriace prášky s vínnym kameňom bez fosfátov kypria o niečo menej. Kým u bežného fosfátového prášku si vystačíte s 12 g na bežné pečenie, u kypriaceho prášku bez fosfátov potrebujete 18 g alebo vám stačí 12 g a 1 čajová lyžička jedlej sódy bikarbóny.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu:Česká republika

Zloženie: BIO kukuričný škrob, kypriace látky: vínan draselný, uhličitany sodné.

Skladujte na suchom a tmavom mieste (s maximálnou vlhkosťou do 70%)

POUŽITIE: Cesto je vďaka nemu odľahčené a nadýchané. Vhodný na prípravu báboviek, muffinov alebo sušienok.

Výživové hodnoty:

705 kj / 166 kcal, tuky: 0g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 41g, z toho cukry: 0g, bielkoviny: < 0,5g, soľ: 15,4g 

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.