Špaldová múka hladká 500g
U Vážky

Špaldová múka hladká 500g

Kód 0002525

Špaldová múka biela hladká je mletá zo pšenice špaldy. Vzniká mletím obrúseného zrna, zbaveného otrúb a klíčka. Cesto z hladkej múky je nadýchané a vláčne. Chuť upečených produktov je mäkká, nadýchaná a s jemnou štruktúrou.

1,25 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Špaldovou hladkou múkou môžeme nahradiť pšeničnú hladkú múku. Najviac sa hodí na chlieb toastového typu, rožky, bábovky, palacinky či jemné pečivo alebo piškóty. Pečivo vďaka nej získa jemne orieškovú chuť a arómu.

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%

Zloženie: 100% zomleté zrno PŠENICE ŠPALDY

Alergény: ŠPALDOVÁ PŠENICA

Výživové hodnoty:

758 kJ / 181 kcal, tuky: 2,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 74,4g, z toho cukry: 0,85g, bielkoviny: 7g, soľ: 0,01g, vláknina: 8,4g

Krajina pôvodu: Maďarsko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.