U Vážky

Špaldová múka polohrubá 500g

Kód 0002526

Špaldová múka biela polohrubá je mletá zo pšenice špaldy. Vzniká mletím obrúseného zrna, zbaveného otrúb a klíčka.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Špaldová múka polohrubá sa používa ako zdravšia náhrada klasickej pšeničnej múky. Zo špaldovej múky sa dajú pripraviť štrúdle, kysnuté cestá, knedle, muffiny či tortové cesto. Je vhodná aj na zápražky, do fašírok či placiek.

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%

Zloženie: 100% ŠPALDOVÁ múka polohrubá

Alergény: ŠPALDOVÁ PŠENICA

Výživové hodnoty:

758 kJ / 181 kcal, tuky: 2,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, sacharidy: 74,4g, z toho cukry: 0,85g, bielkoviny: 7g, soľ: 0,01g, vláknina: 8,4g

Krajina pôvodu: Maďarsko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.