Mydlo Nežný dotyk 100g
U Vážky

Mydlo Nežný dotyk 100g

Kód 0002478
  • Vegánske

Ručne robené prírodné mydlo obohatené o bambucké maslo, kakaové maslo a mandľový olej, bez pridaných farbív a vôní. Základom je bambucké maslo, ktoré vynikajúco hydratuje, vyživuje a má antioxidačné vlastnosti. Je tiež bohaté na esenciálne mastné kyseliny a vitamíny A, E a F. Mydlo je veľmi jemné, vhodné pre deti a citlivú pokožku. Obsahuje prírodné oleje (kokosový, olivový, slnečnicový, mandľový).

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

MusK  „Mydláreň u slečny Kaplánovej“ ♥

Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne. Mydlá obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky Lucia vyrába veľmi svedomito s ohľadom na životné prostredie a prísnej kontrole podrobuje aj dodávateľov surovín. Mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky.

POUŽITIE: Pomocou vody vytvoríme jemnú penu, buď v rukách, alebo priamo na pokožke. Penu opláchneme a mydlo necháme poriadne vyschnúť na mydlovničke alebo zavesené v sisalovom vrecku.

ZLOŽENIE: Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Oleate (zmydelnený olivový olej), Sodium Cocoa Butterate (zmydelnené kakaové maslo), Sodium Sheabutterate (zmydelnené bambucké maslo), Sodium Sunflower Seedate (zmydelnený slnečnicový olej), Sodium Almondate (zmydelnený mandľový olej), Glycerine (glycerol), Aqua (voda)

*prírodné farbivo

**prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch

Skladujte na suchom mieste.

Životnosť drogérie môžete predĺžiť skladovaním na suchom a chladnom mieste (pri teplote 10 – 18°C)

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.