Kokosové mlieko sušené Bio 150g
U Vážky

Kokosové mlieko sušené Bio 150g

Kód 0001451
  • Bezlepkové
  • Bezlaktózové
  • Vegánske
  • BIO

Sušené kokosové mlieko je ekologickejšou alternatívou mlieka z konzervy. Jeho ďalšou výhodou je, že ho môžete mať stále po ruke a pripraviť si len množstvo aké potrebujete. Riedením vieme meniť konzistenciu a obsah tuku od nízkotučného mlieka až po smotanu. Má charakteristickú arómu čerstvého kokosu. Neobsahuje kazeín.

3,75 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 23.9 23:59, budú doručené 25.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Vietnam

Zloženie: BIO dehydratovaný extrakt z dužiny kokosového orecha 97%,  BIO tapiokový škrob 2,5%, BIO arabská guma 0,5%

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15 – 21°C

Výživové hodnoty: 

2 958 kj / 708 kcal, tuky: 64,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 60,6g, sacharidy: 20g, z toho cukry: 1g, bielkoviny: 11,6g, soľ: 0,06g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.