U Vážky

Pestrec 200g

Kód 0001466

Náš pestrec pochádza priamo od pestovateľa z Turca. Vždy je pre nás čerstvo vylúpaný.

Hlavnou účinnou látkou plodu tohto bodliaka je sylimarín. Semená obsahujú 4 – 6 percent tejto zázračnej látky, ktorá podporuje regeneráciu pečeňových buniek, pôsobí ako antioxidant, pomáha pri kožných ochoreniach súvisiacich so zlou funkciou pečene a podporuje produkciu žlče potrebnej na správne trávenie. Ostropestrec mariánsky sa tiež využíva pri liečbe kŕčových žíl, ochoreniach  žlčníka, sleziny a dvanástnika, pri kolike, žltačke a ako odvar pri liečbe hemoroidov.  Pre svoje detoxikačné účinky sa odporúča tiež ako doplnok stravy pri redukcii váhy a očistných kúrach.

zdroj: rawea.sk

2,40 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 28.2 23:59, budú doručené 2.3. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Pestrec mariánsky

Skladujte v uzavretej nádobe na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bodliak alebo Pestrec mariánsky má pôvod v oblasti  Stredozemia, Iránu a Afganistanu. Ak hľadáte zázrak v prírode, môžete pokojne siahnuť práve po pestreci.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.