U Vážky

Kráľovská orechová zmes 250g

Kód 0001469
  • Bezlepkové

Delikátna zmes tých najlepších orechov. Kešu, mandle, brazílske (para) a prémiové makadamové orechy, lahodné pekanové orechy, lieskovce a svieže zelené pistácie v tejto chrumkavej zmesi potešia nielen vaše chuťové bunky, ale aj váš zrak. Naviac, telu dodajú dôležité živiny. Konzumujte priamo, alebo ich pridajte do cereálií, šalátov, k zmesi sušeného ovocia a máte skvelú desiatu. Pred konzumáciou ich môžete namočiť na niekoľko hodín vody.

Náš tip: Nasypte zmes do peknej sklenej dózy a máte nápaditý a zdravý darček pre niekoho špeciálneho.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: KEŠU ORECHY, MANDLE, PARA ORECHY, LIESKOVÉ ORECHY, PEKANOVÉ ORECHY, PISTÁCIE, MAKADAMOVÉ ORECHY

Skladujte v suchu pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%.

Výživové hodnoty: 2 699 kj / 631 kcal, tuky: 51,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7g, sacharidy: 16g, z toho cukry: 3,3g, bielkoviny: 15,5g, soľ: 0,13g, vláknina: 7,3g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.