U Vážky

Čertovská orechová zmes 250g

Kód 0001470

Zmes orechov pre milovníkov slaných, výrazných a korenistých chutí. Arašidy v pikantnom a chrumkavom wasabi cestíčku sa po rozhryzení menia na príjemne sladké. Pikantná chuť však nebude chýbať, pretože sú tu ešte arašidy v chilli cestíčku. Sladká chuť pražených mandlí kontrastuje s výraznou dymovou arómou a slanou chuťou. A lahodnosť celej zmesi dodávaju pražené solené kešu orechy. Vychutnajte si túto jedinečnú zmes len tak, alebo s pohárom dobrého vína či piva s priateľmi.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: ARAŠIDY v chilli cestíčku, ARAŠIDY wasabi, MANDLE pražené údené, KEŠU pražené solené

Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Výživové hodnoty: 2 311 kj / 553 kcal, tuky: 40,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,4g, sacharidy: 33,8g, z toho cukry: 8,3g, bielkoviny: 17g, soľ: 1,1g, vláknina: 4,8g

Alergény: 5, 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.