Banánové chipsy Bio 50g
U Vážky

Banánové chipsy Bio 50g

Kód 0001472
  • Bezlepkové
  • BIO

Banán je rastlina banánovníka, ktorý bol domestikovaný v juhovýchodnej Ázii. O banánoch sa po prvýkrát zmienili budhistické texty okolo roku 300 pred Kristom. Arabskí kupci rozšírili banány po väčšine územia Afriky a v roku 1502 portugalskí kolonialisti vybudovali prvé banánové sady v Karibiku a v strednej Amerike. Banánové chipsy sú veľmi sladké a chrumkavé.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Filipíny

Zloženie: BIO banány 60%, BIO kokosový olej, BIO prírodný trstinový cukor, BIO med

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Výživové hodnoty: 2 330 kj / 559 kcal, tuky: 34g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 29g, sacharidy: 58g, z toho cukry: 35g, bielkoviny: 2,3g, soľ: 0,02g, vláknina: 7,7g

Banánové chipsy sú skvelé aj na zlepšenie pleti, pridaním kurkumy sa môžu použiť ako tonikum proti starnutiu.

Banánové chipsy dodávajú telu okamžitú energiu, čo ocenia najmä športovci po tréningu. Obsahujú obrovské množstvo sacharidov. Vitamínu C v banánoch chráni imunitný systém, vláknina zlepšuje trávenie. Banánové chipsy obsahujú značné množstvo draslíka, čo je mimoriadne prospešné pre zdravie srdca. Podľa mnohých výskumných stredísk banánové chipsy posilňujú imunitu, môžu pomôcť nielen pri liečbe rakoviny, ale tiež pred ňou chránia. Zlepšujú tráviaci systém a liečia bolesti žalúdka a črevné choroby. Pomáhajú pri vyrovnávaní pH žalúdka, ktorý lieči bolesť.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.