Mandle Largueta 100g
U Vážky

Mandle Largueta 100g

Kód 0001716

Prémiové veľké sladké mandle Largueta pochádzajú zo Španielska. Európske mandle sú charakteristické hrubšou a drsnejšou šupkou a výraznejšou mandľovou chuťou. Španielske mandle vynikajú výnimočnou kvalitou vďaka vyššiemu obsahu olejov, sú šťavnatejšie a mäkšie. Mandle z USA môžu byť na pohľad krajšie, ale nemajú takú výraznú chuť ako španielske. Naviac kalifornské mandle musia byť podľa legislatívy platnej od roku 2007 pasterizované alebo ionizované.

Mandle patria k najzdravším orechom. Majú ideálny pomer dobrých tukov, vlákniny a bielkovín. Sú výborným zdrojom vápnika, horčíka, draslíka, riboflavínu, niacínu a vitamínu E.

2,30 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 21.1 23:59, budú doručené 23.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Pred použitím je dobré mandle namočiť na 8 hodín do vody, budú výživnejšie a lepšie stráviteľné.

POUŽITIE: Sú vhodné na priamu konzumáciu, pridávame ich do kaší, jogurtov, koláčov a šalátov, tvoria základ RAW dezertov. Môžeme si z nich vyrobiť výborné mandľové mlieko, či múku.

Krajina pôvodu: Španielsko

Zloženie: MANDLE natural Largueta

Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Výživové hodnoty: 

2 632 kj / 637 kcal, tuky: 57g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,50g, sacharidy: 4,7g, z toho cukry: 3,6g, bielkoviny: 21g, soľ: 0,05g, vláknina: 10g

Alergén: MANDLE

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.