U Vážky

Mandle Valencia pražené soľ a chilli 150g

Kód 0001459

Valencia je kvalitná odroda mandlí pestovaná v Španielsku. Mandle sú plochšie a sladšie ako kalifornské . S obľubou sa využívajú pri príprave  slaných "snackov", sladkých zákuskov a dezertov. Vyrába sa z nich nugát, marcipán a slávny koláč „Santiago cake“. Naše solené mandle Valencia sú pražené na slnečnicovom oleji, posypané morskou soľou a pikantným chilli.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Španielsko

Zloženie: MANDLE Valencia 98%, slnečnicový olej, chilli, morská soľ

Skladujte pri teplote 0 – 30°C a pri relatívnej vlhkosti maximálne do 75%, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výživové hodnoty: 

2 853 kj / 682 kcal, tuky: 60,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,46g, sacharidy: 12,5g, z toho cukry: 4,01g, bielkoviny: 22g, soľ: 1,93g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.