U Vážky

Arašidy Wasabi 250g

Kód 0001709

Wasabi arašidy v chrumkavom cestíčku vynikajú tou pravou ázijskou pikantnosťou. Tú im dodáva japonský chren wasabi. Po rozhryzení sa chuť mení na príjemnú sladkú.

2,23 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 29.7 23:59, budú doručené 31.7. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Arašidy wasabi sú výborná pochúťka namiesto čipsov a tyčiniek

Krajina pôvodu: Čína

Zloženie: ARAŠIDY (jadrá podzemnice olejnej) 27,46%, PŠENIČNÁ múka 22,09%, cukor 20,08%, kukuričný škrob 16,63%, kukuričná múka 7,13%, rastlinný olej 4,60%, soľ 0,65%, SÓJOVÁ omáčka v prášku (PŠENICA, SÓJA, dextrin, voda, soľ, koji, farbivo E150c) 0,62%, korenie: dextrin, zahusťovadlo: E414, HORČIČNÁ aróma, rastlinný olej, antioxidant: E392) 0,31%, kypriaca látka: uhličitan sodný (E500) 0,23%, zemiakový škrob 0,14%, zvýrazňovač chuti ribonukleotid sodný (E635) 0,02%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330) 0,02%, farbivo: meďnaté komplexy chlorofylov 0,01%, chlorofilinov, wasabi 0,0031%. Neobsahuje GMO.

Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Výživové hodnoty: 

1 921 kj / 458 kcal, tuky: 19,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,4g, sacharidy: 59,6g, z toho cukry: 23,4g, bielkoviny: 10g, soľ: 1g

Alergény: ARAŠIDY, PŠENICA, SÓJA, HORČICA. Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA, ZELERU, SEZAMU, MÄKKÝŠOV, RÝB a iných druhov ORECHOV.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.