Parmezánové krekry s olivovým olejom Bio 250g
U Vážky

Parmezánové krekry s olivovým olejom Bio 250g

Kód 0001730
  • BIO

Tieto chutné krekry sú pečené v malej rodinnej pekárni z tých najkvalitnejších surovín. Obsahujú až 50% celozrnnej múky, extra panenský olivový olej, morskú soľ zo Stredozemného mora a sú ochutené bohatou porciou parmezánu.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO celozrnná PŠENIČNÁ múka, BIO PŠENIČNÁ múka, BIO olivový olej extra panenský, BIO parmezán 14%, kypriaci prášok (regulátor kyslosti vínny kameň (vínan draselný), kypriaca látka jedlá sóda (hydrogénuhličitan sodný) a bio kukuričný škrob), morská soľ.

Môže obsahovať stopové množstvo SÓJE a SEZAMU

Skladujte v suchu pri teplote 15 - 20°C a relatívnej vlhkosti do 70%

Výživové hodnoty: 1 781 kj / 428 kcal, tuky: 19g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5g, sacharidy: 51g, z toho cukry: 0g, bielkoviny: 13g, soľ: 0,785g, vláknina: 5g

Alergény: PŠENICA, môže obsahovať stopové množstvo SÓJE a SEZAMU

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.