U Vážky

Šošovica francúzskeho typu strakatá 250g

Kód 0002536
  • Bezlepkové

Francúzska šošovica je typická výraznejšou chuťou, na rozdiel od iných druhov šošovíc. Prekvapí vás jej korenistá chuť, ktorú možno prirovnať ku kombinácii orieškov a jemného korenia. Preto je ideálnou voľbou do šalátov alebo polievok.

Povrch francúzskej šošovice je šedohnedý až hnedý, stred je nažltlý.  Varí sa najdlhšie zo všetkých šošovíc, až 45 minút, dobre drží svoj tvar, nerozvarí sa.

0,95 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Túto šošovicu nie je nutné namáčať. Prepláchnite a varte cca 45 minút so zatvoreným vekom, občas zamiešajte. Osoľte až pred koncom varenia.

Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Zloženie: Šošovica francúzskeho typu strakatá

Výživové hodnoty:

1 273 kj / 303 kcal, tuky: 1,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g, sacharidy: 34,3g, z toho cukry: 1,7g, bielkoviny: 25,3g, soľ: 0,015g

Krajina pôvodu: Kanada

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.