Sójový suk kokosový Bio 50g
U Vážky

Sójový suk kokosový Bio 50g

Kód 0001728
  • Bezlepkové
  • Bezlaktózové
  • Vegánske
  • BIO

Sójový kokosový suk v BIO kvalite, ideálny na zdravé maškrtenie. Je vyrábaný z geneticky nemodifikovaných sójových bôbov pestovaných v Rakúsku. Do tyčinky používajú sójovú okaru – drť zo sójových bôbov, ktorá vzniká pri výrobe sójového mlieka.

Dosladzovaný je pšeničným sirupom a dochutený kokosom. Je vyrábaný najmodernejšími technológiami, vďaka ktorým má vysoké nutričné hodnoty.

Výrobok neobsahuje lepok, konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy.

1,29 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Sójový suk je vhodný na priamu konzumáciu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO bezlepkový PŠENIČNÝ sirup, BIO SÓJOVÁ okara, kokos 20%

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 1 487 kJ / 353 kcal, tuky: 10,7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,8g, sacharidy: 56,5g, z toho cukry: 25,3g, bielkoviny: 7,8g, soľ: 0g, vláknina: 14,6g

Alergény: Bezlepkový PŠENIČNÝ sirup, SÓJA

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.